UZDRAWIANIE

UZDRAWIANIE

ZASADY

 • konsultacje trwają ok 60 minut dlatego przygotuj sobie pytania
 • zanim się one odbędą przelew powinien dotrzeć na wskazane niżej konto bankowe (wpisz w tytule przelewu Imię i Nazwisko osoby konsultującej się/uzdrawianej)
 • dzwoń na numer +48 503 035 053 i ustal termin konsultacji
 • im większa twoja wiara, tym większy efekt działania.
 • zapoznaj i zastosuj się do wskazówek zawartych na                          http://www.popko.pl/po,konsultacjach,page.xhtml
 • zawsze możesz zrobić to sam/a korzystając ze strony http://www.popko.pl/cuda.xhtml

CENNIK

 • wpłata na nr konta:          Krzysztof Wardeński 04 2490 0005 0000 4000 4910 6704
 • dla osób zza granicy:         paypal.me/Emengen
 • 60 zł to koszt konsultacji informacyjnej (bez działań), w czasie której można sprawdzić wiele rzeczy zarówno egzystencjalnych jak i uczuciowych
 • 80 zł to koszt konsultacji wraz z działaniami w całym spektrum istoty ludzkiej obejmującej jedną osobę
 • 30 zł to koszt tzw doładowania – kontynuowania uzdrawiania, stosowanego w przypadku ciężkich chorób lub stanów psychicznych

ZAKRES KONSULTACJI

Oczywiście uzdrawianie ciała fizycznego (bo bez niego ciężko wyobrazić sobie, jak trafiliście na tą stronę 🙂 ). Wiele schorzeń potrafię wyleczyć, jeszcze więcej podleczyć, czy też zahamować lub zwolnić postępującą chorobę. A z czasem, wraz ze wzrostem mocy być może uda się ruszyć i te dysfunkcje, które na chwilę obecną są poza moimi skromnymi możliwościami. Oczywiście działania uzdrawiania dotyczą nie tylko ludzi, ale i zwierząt (nie tylko domowych).

Ciało fizyczne – to co najbardziej widoczne, czyli to co nas przede wszystkim interesuje – nasza fizyczna powłoka. Wszelkie schorzenia, bóle fizyczne, nieprawidłowa praca organów wewnętrznych, widoczne oraz niewidoczne objawy zewnętrzne oraz cięższe choroby, w których medycyna konwencjonalna nie leczy przyczyn tylko w większości objawy, najczęściej kosztem innych niekorzystnych zmian w naszym ciele. Choć o tym coraz głośniej się mówi to mało kto przyjmuje do wiadomości, że 90 – 95 procent leków aptecznych ma działanie uboczne w postaci upośledzania innych, zdrowych narządów lub układów w naszym ciele, aby najczęściej tylko doraźnie pomóc pacjentowi cierpiącemu na konkretne schorzenie. O tym właśnie dyskretnie mówią tzw. przeciwwskazania napisane na ulotkach leków. Tak więc lecząc jedno schorzenie farmaceutyki przyczyniają się do powstawania innych. Proszę zauważyć, że metody stosowane przez nasze babki i matki, czyli leczenie ziołami, różnymi dietami, ale opierającymi się na tym co w naszym kraju zawsze było ogólnie dostępne (wywary, nalewki, ogólnie znane warzywa i owoce rosnące u nas) nie miały skutków ubocznych. Nasze ciało to swoista fabryka, która zna i reguluje zachodzące w nim procesy jeśli tylko harmonia w nim nie jest zaburzona. Jeśli tylko potrafimy dostarczyć do naszego organizmu poprawne składniki w odpowiednich ilościach następuje proces naturalnej samoregulacji, czyli zdrowienia naszego organizmu. Choć tutaj ma jeszcze do powiedzenie tzw. DNA, inaczej kwas dezoksyrybonukleinowy, w którym to zapisane są wszystkie cechy naszego organizmu. Jeśli zapis jest niepoprawny to pomimo naszych starań dostajemy w efekcie końcowym nieprawidłowy wynik (np. zaburzenia genetyczne lub hormonalne). Należy zauważyć, iż DNA może zostać uszkodzone przez niewłaściwą „eksploatację” organizmu, czy to poprzez dietę czy to poprzez leki (nie mówimy tutaj o wrodzonych defektach będących skutkiem zaburzeń DNA). Jak wskazuje również dr Ewa Dąbrowska (wykład można obejrzeć na youtube) zapisy w DNA można odtworzyć. Znamiennym jest, iż działanie dobrego bioenergoterapeuty także „ustawia” DNA do wartości optymalnej, czyli zmienia ów zapis na poziomie molekularnym. Zatem połączenie dwóch metod: właściwego dbania o ciało fizyczne jak również ustawienia terapeuty przyczyniają się do ustawienia zdrowia „do pionu” i świetnego samopoczucia. Niestety należy dołożyć wszelkich starań i wykazać się zaangażowaniem w dbanie o siebie, gdyż tak faktycznie tylko nam tak naprawdę zależy na naszym własnym zdrowiu. Przerzucanie odpowiedzialności za własne zdrowie na osoby trzecie niczego dobrego nie wróży – przykładów z życia można mnożyć i przytaczać na pęczki.

W momencie działania czyszczona jest również cała nasza energetyczna struktura. A to właśnie schorzenia energetyczne, są w 70% odpowiedzialne są za nasze problemy zdrowotne. I nie mówię tutaj tylko o problemach z psychiką, choć ta oczywiście również podlega tym samym prawom co reszta, ale o ciele fizycznym. Dlatego też eliminacja problemów o podłożu energetycznym skutkuje poprawą zdrowia zarówno psychicznego jak i fizycznego. Oczywiście o rodzajach energii negatywnie wpływających na nasz stan zdrowia można by napisać całą książkę. Podpowiem, że należą do nich prymitywne i inteligentne byty energetyczne i astralne. Wszelkiego rodzaju promieniowania wytwarzane przez człowieka – zarówno przez naszą energetyczną emanację (myśli, emocje), jak i przez urządzenia mechaniczne przez nas stworzone (fale telefonii komórkowej i radiowej, promieniowania wytwarzanego przez artykuły gospodarstwa domowego i wiele innych). Fale naturalne – promieniowania cieków wodnych, uskoków geologicznych itp. Jak i sztuczne niekorzystne dla nas promieniowania urządzeń energetycznych zbudowanych przez inteligentne istoty wrogo do nas usposobione. A to i tak tylko mała część oddziałujących na nas czynników energetycznych.

Uzdrawianie obejmuje także zarówno obszar psychiki jak i w mniejszym stopniu umysłu. Dla większości osób terminy te są tożsame, choć zapewniam że tak nie jest. Problemy psychiczne to wszelkiego rodzaju zamartwiania się, galopady myśli, depresje, stany lękowe, uzależnienia. Jednak przy odrobinie współpracy ze strony uzdrawianego większość z tego mija bezpowrotnie. Innymi słowy jestem w stanie „poprawić” Wasze samopoczucie, czyli wyprostować myśli i emocje, choć jak już wspomniałem nieodzowna jest pomoc samego pacjenta. Bo jeśli ten dalej będzie żył problemami i zamartwiał się to sam znowu wpędzi się w depresję lub inaczej mówiąc załapie popularnego „doła”. A właśnie przede wszystkim od naszego poprawnego myślenia zależy stan naszego zdrowia. To zresztą również potwierdza sama medycyna akademicka, czego najlepszym przykładem jest „efekt placebo”. W skrócie: grupa pacjentów cierpiących na to samo schorzenia została podzielona na dwie ekipy. Jedna z nich dostawała leki rzeczywiście pomagające danej przypadłości. Druga natomiast dostawała specyfiki, nie mające absolutnie żadnej wartości medycznej ani leczniczej tzw „placebo”. W efekcie końcowym okazało się, że zarówno w jednej jak i drugiej grupie badanych poprawę zdrowia poczuła taka sama ilość pacjentów. Zaskoczeni badacze doszli do wniosku, że tak naprawdę nie zadziałał środek medyczny podawany pacjentom, tylko ich wiara w ten specyfik. Odnosząc to do interesującego nas tematu, podpowiem jak zmienić nasze myślenie, aby utrzymać interesujące nas efekty zdrowotne.

Natomiast problemy z umysłem to już grubsza sprawa i często do prawidłowej terapii potrzebna jest pomoc osób trzecich, życzliwych uzdrawianemu, którzy w trudnych chwilach towarzyszących mu podczas terapii wesprą go pozytywnym ukazaniem świata. Jednak i tutaj jest spore pole do popisu. Innymi słowy wesprę w odzyskaniu stabilności energetycznej.

Pomogę w odbudowie prawidłowych relacji międzyludzkich, zarówno z najbliższą rodziną jak i z otaczającym nas światem. I choć nie zawsze kontakt z pewnymi osobami będzie dla was wskazany, to jednak będziecie mieli świadomość owego faktu, jak również możliwość zmiany takiego stanu rzeczy w przyszłości.

Wzmocnię ciało egzystencjalne, czyli naszą osobistą moc energetyczną, która jest odpowiedzialna za ogromną większość naszych sukcesów i porażek. Podpowiem sposoby i techniki utrzymywania owej mocy w największej aktywności.

Ciało egzystencjalne, to taki nasz brat bliźniak, tylko że energetyczny. Innymi słowy niewidzialna część nas samych. Tak jak my komunikujemy się z innymi ludźmi na poziomie fizycznym, spotykamy się, rozmawiamy, innymi słowy doświadczamy życia z innymi, to tak właśnie ten nasz bliźniak odpowiada za naszą komunikację z innymi na poziomie energetycznym. A ponieważ jest on dużo rozleglejszy, więc i jego zakres działania jest nieporównywalnie większy. W skrócie można powiedzieć, że to od niego właśnie jest zależne nasze życie, sukcesy i porażki. Podczas gdy my śpimy, oglądamy telewizję, bawimy się czy też robimy cokolwiek innego, ono działa w swoim energetycznym świecie cały czas komunikując się ze swoimi odpowiednikami u innych osób, aby w efekcie dostarczyć nam wymarzony przez nas efekt końcowy. Dobrym przykładem jest np. szukanie przez nas pracy. Zaczynamy snuć wizję dobrze płatnej pracy, innymi słowy zaczynamy marzyć o poprawie naszej egzystencji dzięki większym dochodom. Nadajemy kierunek działania naszemu ciału egzystencjalnemu. Zaczyna ono komunikować się ze swoimi odpowiednikami u innych osób, tworząc najbardziej optymalne dla nas sytuacje, w których to możemy zrealizować wymarzony przez nas cel. I choć zawsze jeździliśmy na basen, czujemy nagle nieodpartą potrzebę, żeby pojechać wykąpać się nad pobliskie jezioro. Ku swojemu zaskoczeniu spotykamy tam znajomego z którym to nie widzieliśmy się od wielu lat. Od słowa do słowa okazuje się nagle, że ma on swoją firmę i szuka pracownika, w dodatku w zawodzie w którym to zawsze pracowaliśmy. No i oczywiście proponuje on mam dużo lepsze warunki wynagrodzenia niż w poprzedniej firmie. Zbieg okoliczności? Nic bardziej mylnego. To efekt najczęściej wielomiesięcznej pracy naszego ciała egzystencjalnego. Do nas należy tylko słuchania tzw. własnej intuicji, czyli odbieranie gotowych rozwiązań stworzonych nam przez naszego energetycznego bliźniaka.

W skrócie, w czasie działania „naprawiam” również ciało egzystencjalne, czyli je wzmacniam i odpowiednio ustawiam, aby poprawić komfort życia. Podpowiem sposoby i techniki utrzymywania owej mocy w największej aktywności.

Czyszczenie osobistej przestrzeni energetycznej co znacznie zwiększy przebojowość i otworzy na nowe ścieżki losu dotychczas niedostępne.

Zmiana i odblokowywanie niektórych ścieżek życia i losu. Popularne stwierdzenie „co komu pisane tego nie minie” jest nie do końca poprawne. To my sami każdym swoim wyborem energetycznym (myśl, emocja) i fizycznym (konkretne działanie w danej sytuacji) kreujemy swoją rzeczywistość i przyszłość. Natomiast prawdą jest, że niektóre ścieżki losu są dla nas niedostępne z różnych zresztą przyczyn. Jestem w stanie to „odblokować”, jak również podpowiedzieć, czy dane wydarzenie lub sytuacja będzie miała miejsce i w jakim mniej więcej czasie. Mogę naprowadzić lub podpowiedzieć Państwu najbardziej optymalną dla Was ścieżkę życia lub rozwoju. Choć to oczywiście podlega ciągłym zmianom, to jednak po moim działaniu mają Państwo dużo większe szanse na zrealizowanie swoich celów życiowych, bez zewnętrznych niekorzystnych dla nas interwencji innych sił i energii.

Odpowiem (posprawdzam na skalach astralnych)  na nurtujące was pytania dotyczące nie tylko życia prywatnego czy  zawodowego, ale też tworzącej się przyszłości.

Pomogę w rozwijaniu  zablokowanych w Was zdolnościach, a które to zapewniam są w każdym z nas – jasnowidzenie, jasnoczucie, uzdrawianie, jak i w podróżach po innych wymiarach. Podpowiem techniki ku temu służące, jak i sprawdzę Waszą skuteczność posługiwania się owymi przymiotami.

Zablokuję siły niekorzystnie na was działające, poczynając od ludzkich energii, a na istotach z innych wymiarów kończąc. Wchodzą w to wszelkiego rodzaju nawiedzenia, opętania, podłączenia, klątwy – ogólnie mówiąc egzorcyzmy (dotyczy to również odprowadzania dusz), jak i wiele innych przypadłości skutecznie uprzykrzających nam życie codzienne. Podpowiem również sposoby, jak uniknąć podobnych przypadków w przyszłości i jak samemu bronić się przed takimi niespodziankami. Na chwilę obecną każda z osób figurujących na stronie uzdrowiciele24 potrafi wszystko to co jest tutaj opisane, jak również ściągać wszelkie chipy energetyczne założone na ludzi, przez naszych niekoniecznie nam dobrze życzących braci z innych światów i wymiarów.

O takich rzeczach jak węzły karmiczne,  ustawianie struktury przestrzeni i ciała duchowego, jak i wielu innych rzeczach nawet pisał nie będę, bo ludzie  i tak w większości nie mają pojęcia co co takiego. Jedyne co warto wiedzieć, że to również podlega konsultacjom i w czasie działania jest ustawiane w tle.

Mam również doświadczenia przy pozbywaniu się małych, podziemnych stworzeń skutecznie szpecącymi nasze ogrody i działki, jak i wyjadającymi część naszych ciężko wyhodowanych plonów. 🙂

Tak naprawdę wszystkie te działania, które tutaj opisałem macie za darmo umieszczone na stronie popko.pl w dziale „Cuda z Janem”, ale jeśli ktoś nie wierzy w siebie i skuteczność swojego działania to jestem do jego dyspozycji.